Персональний сайт завідувача дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 "Ясочка"
Меню сайту

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Атестація педагогічних працівників – один із найважливіших компонентів педагогічного життя. У кожному дошкільному навчальному закладі склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід.

У нашому дошкільному навчальному закладі атестація педагогічних працівників органічно поєднується з системою управління кадрами.  Дотримуючись принципів добровільності, відкритості, колегіальності, індивідуальності та диференціації, ми створили умови для всіх педагогічних працівників щодо стимулювання цілеспрямованого неперервного зростання їхнього фахового рівня, розробили єдині вимоги щодо використання педагогами своїх професійних обов’язків.

Атестація проводиться згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, дотримуються всі терміни видання наказів та засідань атестаційної комісії.

Якщо говорити про системність в проведення атестації педагогів, то треба виділити певні підходи. Це, зокрема, врахування існуючих та потенційних можливостей кожного педагога. Цьому допомагає аналіз якісного складу педагогічних кадрів. За останні 3 роки можна побачити поліпшення якості освіти педагогів шляхом здобуття повної вищої освіти та підвищення кваліфікації та фахової компетентності кожного педагога.

У вересні та жовтні відбулося І та ІІ засідання щодо атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році. Комісія розглянула заяви педагогічних працівників Заболотньої В.О. та Палкіної Л.П. щодо позачергової атестації, затвердила списки педагогічних працівників, що атестуються та графік роботи атестаційної комісії. Також було розподілено обов'язки між членами атестаційної комісії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz