Персональний сайт завідувача дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 "Ясочка"
Меню сайту

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Атестація педагогічних працівників – один із найважливіших компонентів педагогічного життя. У кожному дошкільному навчальному закладі склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід.

У нашому дошкільному навчальному закладі атестація педагогічних працівників органічно поєднується з системою управління кадрами.  Дотримуючись принципів добровільності, відкритості, колегіальності, індивідуальності та диференціації, ми створили умови для всіх педагогічних працівників щодо стимулювання цілеспрямованого неперервного зростання їхнього фахового рівня, розробили єдині вимоги щодо використання педагогами своїх професійних обов’язків.

Атестація проводиться згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, дотримуються всі терміни видання наказів та засідань атестаційної комісії.

Якщо говорити про системність в проведення атестації педагогів, то треба виділити певні підходи. Це, зокрема, врахування існуючих та потенційних можливостей кожного педагога. Цьому допомагає аналіз якісного складу педагогічних кадрів. За останні 3 роки можна побачити поліпшення якості освіти педагогів шляхом здобуття повної вищої освіти та підвищення кваліфікації та фахової компетентності кожного педагога.

 

Засідання атестаційної комісії щодо затвердження графіку атестації та списків педагогів, що атестуються у 2018/2019 навчальному році.

Атестаційною комісією затверджені списки педагогічних працівників, що атестуються у 2018/2019 навчальному році та розглянуто заяви педагогів на позачергову атестацію. 

У лютому 2019 року відулося засідання атестаційної комісії на якому було заслухано звіти педагогів, які атестуються

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершився атестаційний рік, підведено підсумки, підвищено кваліфікаційні рівні педагогів, присвоєні педагогічні звання та кваліфікаційні категорії. Своїми здобутками педагоги ділилися на засіданнях атестаційної комісії в дошкільному закладі та засіданні атестаційної комісії управління освіти і науки.

Вітаємо:

Лаптєву Ларису Миколаївну. Їй підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «вихователь-методист».

Тихоненко Дар'ю Сергіївну - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію

Шеховцову Тетяну Василівну - присвоєно педагогічне звання "вихователь-методист"

Кубенко Ліну Анатоліївну та Рясну Наталію Анатоліївну - підтверджено раніше присвоєну вищу кваліфікаційну категорію

 

 

 

 

 

 

                                                          

 

    

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019 Створити безкоштовний сайт на uCoz