Персональний сайт завідувача дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 "Ясочка"
Меню сайту

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

     Для забезпечення єдності та наступності суспільного виховання та виховання дитини в сім'ї,  надання психолого-педагогічної допомоги батькам, забезпечення соціалізації дітям, які не  відвідують дошкільнийзаклад на базі нашого дошкільного закладу працює Консультативний центр.  У Консультативному центрі можна одержати консультації з питань навчання, виховання та розвитку  дітей дошкільного віку, знайти відповіді на актуальні питання щодо підготовки дітей до навчання в  школі, умов перебування дітей у дошкільному закладі, здійснення навчально-виховного процесу в  закладі та практично застосувати їх у вихованні власних дітей, отримати консультації та  рекомендації щодо загартовування, профілактики вірусних захворювань та організації здорового  харчування дитини, вітамінотерапії та здорового способу життя.

    Основними формами діяльності  Консультативного центру є організація лекторіїв, теоретичних та практичних семінарів,  індивідуальних та групових консультацій за запитами батьків, організація заочного консультування  за попередньою домовленністю та письмовою заявою або телефонним "дзвінком довіри".

 

Шановні батьки!

Ваша дитина не відвідує дошкільний заклад, але Ви є відповідальними за якісну підготовку дітей до оволодіння життєвою компетентністю. У нашому дошкільному закладі працює Консультативний центр, де Ви зможете отримати відповіді на свої запитання,  розвіяти тривоги і сумніви, впевнитись у правильності своїх методів виховання та навчання, скоригувати виховний процес у сім’ї. Для Вас працюють наші фахівці, надаючи консультації.

 Із  графіком та планом роботи Консультативного центру можна ознайомитися в дошкільному закладі  на  інформаційному стенді або на нашому сайті.

  Графік роботи Консультативного центру

 

 

    

Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz